Kočafilm uvádí

přidáno: 2.02.08


ikona kocafilmTak vás tady vítám na tomhle dévédéčku... Takhle nějak podobně uvádí nadaný dokumentarista a rybář Jarka Chytrák své filmy o výletech po české i cizí krajině, ať hledá zbytky starých hradů nebo se brodí potokem za krásnými lipany.

Napište mu email na adresu kocafilm@centrum.cz, nebo zanechte komentář na této stránce.

Komentář
  1. Dobrý den, dnes jsem si na stránkách www.mrk.cz prohlédl některá vaše videa a fakt se mi libila. Byl tam i odkaz na vaše stránky, na nich je vidět, že si život a rybařinu dokážete opravdu užívat. Myslím, že zde nejsem naposledy. Přeji vám pevné zdraví a spoustu nápadů. Martin

    Martin Pavlovič · pro 12, 01:08 · #

  2. Dobri vecer,pan Chitrak klobuk dole pred vami a Vasou pracou,hlavne tie videa z rybacky,to je to prave orechove co sa rybolovu tyka!!!Prajem Vam vela zdravia a dufam ze sa mozme vsetci tesit na nove filmy z rybaciek,a pribehov z prirody.Vsetko dobre praje Marek z Kosic.

    Marek Murin · bře 4, 04:50 · #

  3. Dobrý večer, brouzdal jsem jen tak po rybářských stránkách a narazil jsem na vaše stránky a musím uznat že jsem byl naprosto překvapen. Vaše videa o rybářských výpravách jsou naprosto fantastická je to přesně to co jsem hledal taková ta lidská rybařina kde si nikdo na nic nehraje a je vidět že to děláte s láskou. Tak tedy mi nezbývá nic jiného než vám popřát mnoho dalších výprav po naší krásné České zemi a pevné zdraví moc vám děkuji Ruda z Chomutova.

    Rudolf Šůla · zář 30, 07:27 · #

Formát Texy
‹ další články ›